Reprezentant comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea cadrului de desfasurare a activitatii de arhivare, necesitatea operatiunilor de arhivare, legislatie catre potentialii clienti
- Activitati de dezvoltare si mentinere a portofoliului de clienti
- Realizarea oferte, contracte cu clienti, mentenanta contracte de clienti
- Identificarea necesitatilor clientilor, acordarea de consultanta de baza pentru clientii din portofoliu
- Identificarea de noi oportunitati comerciale
- Atingerea obiectivele de vanzare stabilite, incadrare in target lunar
- Eforturi pentru adaptarea pozitionarii firmei in contextul concurentei, pentru a creste vanzarile si gradul de satisfacere a clientului
- Intocmire rapoarte de vizite la clienti, vanzari si rapoartele de activitate

CERINTE

Experienta in vanzari servicii, prezentare cadru juridic, reprezentare intocmire contracte, mentinere relatie cu clientii

BENEFICII OFERITE

- contract de munca permanent
- posibilitati bonus direct proportional cu rezultatele obtinute
- posibilitate oferire auto, telefon, alte facilitati
- posibilitate de promovare rapida pe scara ierarhica, in functie de rezultate