Relatii si servicii clienti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea potentialilor clienti prin prospectare continua.
Consilierea clientilor in alegerea diverselor produse financiar-bancare.
Dezvoltarea continua prin referinte a portofoliului cat si administrarea acestuia.
Participare la sedintele de vanzare si intocmirea rapoartelor de activitate.
Statut de colaborator PFA sau SRL.

CERINTE

Persoana sociabila care sa relationeaze usor cu clientii potentiali; dornica sa aiba un job care sa ii indeplineasca asteptarile atat din punct de vedere financiar cat si profesional; organizata si orientata catre rezultate, cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere, cu atitudine de vanzator, orientata spre clienti, sa identifice si sa inteleaga nevoile si dorintele clientilor.
Experienta in vanzarea produselor financiare prezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Venituri lunare atractive : parte fixa lunara, comisioane si bonusuri din vanzarile realizate lunar.
Posibilitati de promovare si formare profesionala continua.
Posibilitatea de a participa la concursurile periodice organizate avand diverse premii motivante : excursii in afara tarii, croaziere, team-buildinguri etc. Mediu de lucru competitiv. Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.