Reglor masini de prelucrare mase plastice

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa montarea matritelor si reglarea masinilor de prelucrare a maselor plastrice si mentine in stare buna de functionare utilajele si instalatiile din cadrul sectiei de injectie;
- Completeaza zilnic, dupa efectuarea reglajelor, fisa de reglaj si consemneaza modul de reglare, fisa de reparatii masini injectate;
- Anunta imediat seful ierarhic in cazul in care reglarea si repararatia nu poate fi executata in timpul stabilit de acesta;
- Verifica functionarea la parametrii a utilajelor reglate si reparate;
- Intervine operativ pentru rezolvarea problemelor aparute la masini.

CERINTE

Companie producatoare de obiecte din plastic (jucarii, produse promotionale, recipiente si componente tehnice) din Clinceni, este in cautarea unui Reglor masini de prelucrare mase plastice.

Cerinte:

- Persoana cu profil tehnic ;
- Experienta in domeniul injectarii maselor plastice;
- Experienta in lucrul cu masini cu comanda numerica;
- Disponibilitate de a lucra in schimburi ;
- Seriozitate si abilitate de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Conditii bune de lucru;
- Transport asigurat atat din Bucuresti, cat si pe alte rute.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.