Registrator medical

MBSP Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Registrator medical ( 4 posturi )
• Program de lucru : full time ( 40 ore / saptamana, L.-V. )
• Nivel studii medii sau superioare (student(a) medicina an III_IV sau post-liceala sanitara in curs)

CERINTE

• cunostinte operare PC, tastare, introducere date
• cunoasterea la nivel conversational a limbii engleze
• persoana cu atitudine pozitiva, de incredere, flexibila, creativa, profesionala
• aptitudini excelente de comunicare
• spirit de observatie, gandire logica si rapiditate
• capacitate de organizare si planificare a timpului si a sarcinilor incredintate
• persoana disciplinata, responsabila si capabila sa lucreze in echipa
• lucrul intr-o pozitie similara in centru medical privat constituie avantaj
Responsabilitati :
• intrarea si iesirea din tura conform orarului de lucru
• asista la consultatii medicul specialist, inscrie in sistem datele personale ale pacientului si tipareste sub
dictare rezultatul consultatiei/investigatiei efectuate
• ofera informatii corecte pacientilor despre modalitatea de recoltare, eliberarea rezultatului, pregatirea
necesara in vederea efectuarii diferitelor investigatii
• ofera feed-back superiorului despre situatiile speciale intampinate atat in relatia cu pacientii, cat si cu
echipa medicala
• pastreaza caracterul confidential al operatiunilor de serviciu in conformitate cu politica companiei

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
• salariu fix (1300 lei) + bonuri de masa (200 lei)
• posibilitati de dezvoltare a carierei
• cursuri de instruire profesionala
• lucrul intr-o echipa tanara
• acumularea de cunostinte in domeniul medical de la o echipa formata din cei mai buni profesionisti in
domeniu

MBSP is a company specialized in organizational and personal development programs, that offers training, coaching, organizational assessment, recruitment, consulting in accessing structural funds, image consulting, political marketing, events organizing, sales force outsourcing services.