Referent Resurse Umane

ExpertMind

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele activitati pe care le vei desfasura:

-Intocmirea, completarea, actualizarea, precum si transmiterea online a registrului de evidenta a salariatilor, concomitent cu intocmirea dosarelor de personal conform cu legislatia in vigoare;
-Intocmirea regulamentelor de ordine interioara, fiselor de evaluare, adeverintelor salariale, adeverintelor pentru credite, pregatirea documentatiei pentru conventii, precum si mentinerea relatiei cu institutiile statului;
-Actualizarea legilativa continua, acordarea de consultanta cu privire la diferite spete din domeniul resurselor umane si participarea activa la rezolvarea sarcinilor echipei

CERINTE

-Ai experienta relevanta in domeniul resurselor umane
-Transmiterea Revisalului si intocmirea dosarelor de personal sunt activitati pe care le desfasori fara sa intampi dificultati
-Te integrezi usor intr-o echipa si accepti provocarile profesionale
-Te implici in ceea ce faci si excluzi din start ca ceva facut de tine poate avea un nivel calitativ scazut

BENEFICII OFERITE

Pentru activitatile desfasurate de tine oferim:

-Salariul peste medie si bonurile de masa le vei primi de fiecare data fara intarziere;
-Bonusuri de fidelizare, bonusuri suplimentare;
-Programe de dezvoltare personala;
-Cheltuieli de transport decontate;
-Evenimente interne si in afara societatii cu echipa;
-Zi de nastere libera.

Grupul EXPERT MIND, nominalizat cu locul I in Topul firmelor de contabilitate din Iasi, ofera servicii complete de contabilitate, resurse umane, consultanta financiar – contabila si servicii de infiintari firme pentru entitati cu diverse forme juridice: persoane fizice autorizate (PFA), societati cu raspundere limitata (SRL si SRL-D), intreprinderi individuale (II), asociatii si fundatii.

Cu peste 10 ani de experienta si 60 de experti in contabilitate, resurse umane, audit si servicii juridice, compania EXPERT MIND aduce plus valoare pe piata ieseana datorita consilierii si suportului informational de specialitate acordat partenerilor sai. Astfel, antreprenorii pot lua decizii fundamentate pentru optimizarea, cresterea si dezvoltarea afacerii lor.