Referent relatii externe

sc Inorogul Impex srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere jobului:
-Identificarea clientilor,mentinerea,supravegherea si dezvoltarea relatiei cu clientii,
-Mentinerea relatiilor comerciale cu clientii externi,
-Intocmirea documentatiei specifice,
-Deruleaza proiecte pentru clientii existenti,
-Introducere si procesare comenzi,
-Urmarirea si coordonarea livrarilor catre clienti si feed back-ul acestora,
-Atributii specifice departamentului export.

CERINTE

Candidatul ideal:
-Absolvent studii superioare,
-Cunoasterea limbi engleze-nivel avansat,
- Optional-franceza si germana,
-Cunoscator de utilizare MS-OFFICE,
-Foarte bune abilitati de comunicare si relationare,
-Initiativa,capacitate de organizare,spirit de echipa,orientare spre rezultate,abilitati de negociere.

Societatea Inorogul Impex SRL exista pe piata industriei alimentare din 1994.Incepand de la foarte putin,compania a ajuns printre primele societati din domeniul in care activeaza,are furnizori din intreaga lume iar pe plan national acopera intreg teritoriul Romaniei.