Referent Operativ Transporturi Internationale (Sos. Buc-Pitesti, transport de la M. Pacii)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a aplica trimiteti CV pe adresa de office a companiei top-assistants.ro mentionand in titlu: Referent Operativ Transporturi Internationale.

1. Preluarea comenzii de la departamentul Vanzari
2. Analiza comenzii
3. Introducerea comenzii in baza de date
4. Transmiterea informatiei in strainatate
5. Mentinerea unei bune relatii cu clientii
6. Mentinerea legaturii cu soferii

Locatia companiei: soseaua Bucuresti-Pitesti, transport cu microbuzul companiei de la statia de Metrou Pacii.

CERINTE

1. Experienta pe un post asemanator minim 1 an
2. Limba engleza nivel mediu-avansat
3. Bun cunoscator al limbajului de specialitate din domeniul transporturilor rutiere, al documentelor necesare transporturilor internationale (UE si non UE)
4. Cunostinte de calculator (Microsoft Office, Internet)
5. Persoana organizata, atenta la detalii, spirit de competitie dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

Salariu, bonuri de masa, transport de la metrou Pacii

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.