Referent marketing in turism

SC SIND TOUR TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa culeaga informatii despre serviciile companiei
- Sa intocmeasca rapoartele statistice solicitate de conducere
- Sa contribuie la realizarea materialelor de promovare ale companiei
- Sa contribuie la organizarea evenimentelor companiei
- Sa contribuie la realizarea campaniilor de promovare, cat si sa urmareasca rezultatele acestora (rapoarte google adwords, rapoarte social media)
- Sa tina legatura cu colaboratorii (agentii, tipografii, etc) si sa urmareasca indeplinirea si finalizarea comenzilor
- Sa se asigure ca elementele de branding sunt folosite corect
Sa urmareasca, propuna, completeze planul editorial pentru social media
- Sa informeze despre reclamatiile primite prin intermediul Social media
- Sa deschida, sau sa redeschida sau sa recupereze conturi pe toate platformele free de PR.

CERINTE

- MS Ofice bine (Powerpoint, excel, word,)
- Constituie avantaj cunostinte grafica
- Limba engleza nivel conversational (minim)
-Studii superioare (economie, turism, marketing)

BENEFICII OFERITE

-Venit motivant;
-Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
-Formare profesionala continua;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie din domeniul Turism-hoteluri