Referent - Limba Araba

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- Asigura prelucrarea vizelor;
- Asigura corespondenta cu ambasadele colaboratoare;
- Gestioneaza apeluri telefonice, mesaje, documente interne;
- Asigura transmiterea informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor catre exteriorul firmei
- Asigura primirea si expedierea corespondentei de la si catre destinatari
- Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari-iesiri
- Editare documente
- Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale.

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Persoana agreabila, abilitati de comunicare, de relationare cu publicul;
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
- Limba araba – nivel CEL PUTIN MEDIU – scris,vorbit, citit - OBLIGATORIU
- Cunostinte de utilizare a calculatorului (MS Office, Internet);
- Experienta profesionala intr-o activitate similara sau relevanta poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa
- Decontare transport

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.