REFERENT DOCUMENTATII TEHNICE

MAXTRANS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizare, selectare, arhivare documente in vederea intocmirii Cartii Constructiei.
Se asigura training si supervizare.
Perioada derulare proiect: aprox. 2-3 luni.
Ulterior finalizarii proiectului exista posibilitatea incheierii unui contract individual de munca pe perioada nedeterminata, cu responsabilitati diversificate.

CERINTE

Dinamism si rezistenta la stres;
Persoana organizata, comunicativa;
Responsabilitate in actiuni si dorinta de perfectionare;
Capacitate de lucru in echipa;
Atitudinea constructiva, optimista, cu initiativa.

Constituie avantaj:
Student in ani terminali la o facultate cu profil constructii (ex. Civile, CFDP, Instalatii, Hidrotehnica etc.);
Cunostinte minime in domeniu studiat;
Cunostinte referitoare la Cartea Constructiei;
Disponibilitate pentru program prelungit (10 ore);
Persoana nefumatoare;

BENEFICII OFERITE

Remuneratie motivanta.
Echipa de lucru profesionista.
Posibilitatea dobandirii unor cunostinte practice in domeniul consultantei tehnice.

DESCRIEREA FIRMEI

companie de consultanta in domeniul serviciilor