Referent Comert si Marketing

S.C. Ro-Aarmycatering S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Analizeaza cererile de oferta de la clientii interni, intocmeste si trimite solicitari la furnizori.
 Negociaza contractile aflate in gestiune.
 Corespondeaza cu furnizorii, negociaza preturi si conditii de livrare, urmareste termenele de livrare.
 Urmareste procesul de achizitie de la lansarea comenzilor pana la finalizare, conform detaliilor tehnice si economice.
 Analizeaza, mentine si dezvolta baza de date cu furnizori, identifica furnizori noi.
 Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii interni si externi.
 Actualizarea ofertelor de preturi de la furnizorii acceptati si intocmirea documentelor necesare.
 Participa la elaborarea si aplicarea strategiei comerciale a societatii.

CERINTE

Candidatul ideal:
 Cunostinte foarte bune de operare PC si Internet.
 Cunoasterea unei limbi de circulatie international, preferabil limba engleza.
 Studii superioare.
 Experienta de minim un an pe un post similar, (preferabil in domeniul achizitiilor, vanzari si / sau comercial).
 Abilitati excelente de comunicare si negociere.
 Abilitati de analiza si planificare.
 Capacitate de lucru in echipa.
 Abilitati de organizare, coordonare si control.
 Disponibilitate pentru deplasari in tara.
 Seriozitate si confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant.
Tichete de masa.
Telefon de serviciu.
Conditii de lucru avantajoase.
Mediu de lucru placut in cadrul unei echipe tinere de profesionisti.

Societate specializata in activitati de catering / restaurante.