Referent Centru Monitorizare

S.C. SIEPCOFAR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Departamentul Securitatea Informației se mărește și își caută un nou coleg. Dacă vrei să te alături echipei Farmaciile DONA, așteptăm cu interes CV-ul tău.

Care vor fi responsabilitățile tale:
- responsabilitate față de și organizare a activității de instalare a sistemelor antiefracție și monitorizare a punctelor de lucru
- desfășurarea activităților de supraveghere prin intermediul camerelor de supraveghere, pentru prevenirea furturilor interne și externe, cu respectarea Regulamentului Companiei și a prevederilor legale în domeniu
- asigurarea functionalității sistemelor antiefracție
- întocmirea de rapoarte cu privire la activitatea desfășurată

CERINTE

Cum arată noul coleg/ noua colegă:
- operare PC – cunoștințe medii
- Office (Word, Excel, Outlook) – cunoștințe medii
- cunoștințe minime legate de sistemele de rețelistică
- cunoștințe minime în domeniul sistemelor antiefracție (alarmă și CCTV)
- reprezintă avantaj: experiența de lucru într-un Dispecerat
- răbdare și discreție
- spirit analitic și organizatoric

BENEFICII OFERITE

Care vor fi beneficiile tale:
- salariu direct proporțional cu experiența și abilitățile
- tichete de masă
- card de reducere în farmaciile Dona
- abonament Bookster plătit de companie și acces la rețeaua 7card
- mediu de lucru profesionist și oportunitatea dezvoltării carierei alături de o echipă de profesioniști
- activități de teambuilding și diverse evenimente cu scop de sudare și motivare a echipei

Candidatura ta va fi tratată cu discreție. Apreciem interesul și mulțumim tuturor candidaților, însă doar cei care indeplinesc cerințele din anunț vor fi contactați. Vă mulțumim pentru înțelegere!

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o tradiție de peste 25 de ani și o distribuție echilibrată, la nivel național.
De ce sa faci parte din echipa DONA?
- peste 2.500 de angajati
- peste 300 de farmacii la nivel national
- un portofoliu in continua dezvoltare cu peste 29.000 produse
- peste 2,5 milioane de pacienti care trec pragul unei farmacii Dona in fiecare luna
În Farmaciile DONA vei fi întâmpinat întotdeauna cu atenție, grijă, dar mai ales cu respect.