Redactori stiri online

Publimedia Web

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana extrem de motivata sa inceapa o cariera in domeniul Internet.

Pe baza de voluntariat se vor redacta stiri cu un continut original.

Stirile vor aparea intr-o publicatie online, avand posibilitatea de a va promova articolele pe retelele de socializare care va sunt puse la dispozitie.

CERINTE

-Cunostinte minime pc si internet;
-Usurinta in exprimare si stapanirea excelenta a gramaticii limbii romane

Nu conteaza localitatea in care te afli (colaboram cu redactori aflati si dincolo de granitele tarii)

BENEFICII OFERITE

Activitatea ta la acest portal va fi un punct important in construirea cv-ului.

Scrii, iti exprimi opinia pe domeniul care te pasioneaza si in care doresti sa te dezvolti.

Articolele pe care le scrii apar sub semnatura ta (prenume si nume).

Lucrezi de acasa, flexibil, fiind necesare doar un PC si o conexiune la internet.

OFERIM - LA CERERE - ADEVERINTE DE PRACTICA / RECOMANDARI.

Publimedia Web se ocupa cu dezvoltare aplicatii web si administrarea portalurilor de interes public.