Redactor de continut / Copywriter

Job expirat

Companie
S.C. LACEDO COM S.R.L.
Posturi disponibile
14
Domeniu
Internet / Comert electronic
Marketing / Cercetare de piata
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Master
Nivel salarial
Confidential
Localitate
BUCURESTI
Tara
ROMANIA
Valabilitate
12-01-2017 : 10-02-2017
Vizite
4

Responsabilitati

- redactare texte si articole cu continut original respectand diferite teme si postarea lor pe diverse platforme, sub coordonarea specialistilor SEO si SMO

Cerinte

- cunostinte minime SEO si SMO
- experienta in copywriting de minim un an

Beneficii Oferite

Salariu 1850 RON plus bonusuri si beneficii pana la 3000 RON
Se asigura traininguri de specializare

Descrierea firmei

LACEDO COM este ONE STOP SHOP pentru solutii integrate de antreprenoriat general pentru proiecte de orice gen, management operational si solutii complexe software, marketing online si relatii publice.

Gaseste toate anunturile pentru meseria Redactor