redactor

SC Elite Writing Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o companie care proceseaza comenzi cu caracter academic si literar. Jobul este unul de creatie, comenzile fiind foarte variate de la articole, lucrari de licenta si disertatie la eseuri si texte cu continut seo.

Responsabilitati
-respectarea cu strictete a termenelor limita impuse de catre client
-eficienta si profesionalism in executarea sarcinilor impuse
-raportare asupra activitatii si sarcinilor impuse
-corectura si editarea comnezilor procesate
-originalitate indiferent de sarcina impusa

CERINTE

-foarte bun cunoscator al gramaticii limbii romane
-vorbitor fluent de limba engleza (scris, citit)
-meticulos
-atent la detalii
-capabil sa respecte deadline-urile impuse
-absolvent de master al unei universitati de stat din Romania (nu o facultate privata). studiile de doctorat finalizate constituie un avantaj
-limba franceza/spaniola/italiana reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-comision substantial din fiecare comanda procesata
-bonificatii la depasirea targetului lunar
-program flexibil si posibilitatea de a lucra de acasa
-posibilitatea de a atinge venituri lunare substantiale in functie de disponibilitatea de munca si competente

DESCRIEREA FIRMEI