Recuperator creante/debite

MEDIA SAT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectueaza telefonic activitatile de colectare solicitate pentru fiecare cont din portofoliul de clienti alocat conform procedurilor de colectare in vigoare;
-Gestioneaza portofoliul de clienti alocat (monitorizarea promisiunilor de plata);
- Introducerea datelor referitoare la clienti in CRM;
-Preia apelurile de la clienti si le asigura suportul necesar;
- Asigura feedback privind procesul de colectare in vederea imbunatatirii procedurilor de lucru.

CERINTE

-Studii medii sau superioare;
-Experienta in lucrul cu clienti (call center, collection, vanzari) constituie un avantaj;
-Abilitati excelente de comunicare si negociere;
-Abilitati de analiza si sinteza, acuratete;
-Orientare catre client si catre obtinerea de rezultate;
-Utilizare pachet Microsoft Office la nivel avansat;
-Cunostinte limba engleza nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- Tichete de masa;
- Abonament medical privat.

MEDIA SAT este una dintre principalele companii de telecomunicatii care activeaza pe piata Business-to-Business din Romania.

Fondata in 1997 si avand un capital integral privat, MEDIA SAT ofera o paleta larga de servicii si produse in domeniul telecomunicatiilor, de la servicii de acces Internet, Telefonie Fixa, servicii Call Center pana
la servicii SMS/SVA telefonie si Broadcasting TV si Radio.

MEDIA SAT este specializata in oferirea de servicii profesionale catre piata Business, atat infrastructura proprie, cat si parteneriatele strategice realizate dandu-i posibilitatea sa raspunda cu solutii optime nevoilor clientilor nostri.

Pentru detalii suplimentare puteti accesa site-ul http://www.mediasat.ro.