Recrutor

Tip Top Food Industry

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare de volum pozitii entry level si specialist in domeniul productiei si vanzarii de produse alimentare
Construire baza de date cu candidati pentru pozitiile companiei
Disponibilitate pentru candidatii care ne contacteaza telefonic
Construire si aplicare anunturi de recrutare pe canalele specifice
Identificare canale noi de recrutare
Construire raport de activitate lunar

CERINTE

Experienta anterioara in recrutare de volum in industria alimentara - productie si comercializare
Experienta in lucru cu baza de date de candidati

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonuri de masa

Compania românească Tip Top Food Industry își desfășoară activitatea din anul 1993, fără întrerupere până în prezent.
De-a lungul anilor, ne-am clădit un statut de jucător reprezentativ în domeniul cofetăriei, patiseriei, al semipreparatelor și produselor congelate.
În ceea privește relațiile cu marile lanțuri de retail, compania a ales o formă de colaborare avantajoasă pentru toate părțile implicate. Așa se face că o mare parte din magazinele societății se regăsesc în hypermarketul Kaufland. Mai mult decât atât, renumele brandului Tip Top constituie o adevărată atracție pentru marile complexe comerciale.