Recrutor

G&D CREATIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-insusirea programelor de munca si a ofertelor curente
-insusirea procedurilor de lucru generale si a celor specific fiecarui program de munca
-prezentarea ofertelor si a programelor de munca catre candidate, atat telefonic, email, cat si face-to-face
-contactarea candidatilor selectati de angajatori pentru anumite oferte si chemati la semnarea contractelor de munca
-intervievarea si evaluarea candidatilor in engleza
-completarea formularului de aplicare si procesarea actelor candidatilor
-centralizarea cererilor de recrutare primite de la coordonatorii de recrutare
-contactarea si instiintarea candidatilor selectati in vederea stabilirii interviurilor cu angajatorii
-participarea si efectuarea interviurilor preliminare, a interviurilor finale si a selectiilor
-anuntarea rezultatelor selectiilor catre candidate
-prezentarea ofertelor de angajare candidatilor selectati
-finalizarea procedurii de selectie

CERINTE

-persoana dinamica, serioasa, organizata, comunicativa, orientata catre client, punctuala
-capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita
-engleza nivel avansat
-abilitati bune de vanzari si negociere
-cunostinte PC, suita MS office
-capacitate de comunicare si organizare
-experienta in acest domeniu constituie un avantaj

Societate ce se ocupa cu recrutarea fortei de munca pentru strainatate.