Recrutam personal call center (la domiciliu sau la biroul companiei)

GXG ENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Desfasurarea de activitati de telemarketing prin contactarea telefonica zilnica a clientilor;
- Promoveaza si vinde produsele si serviciile companiei, la fiecare apel telefonic cu clientul;
- Trimite e-mail-uri cu oferta companiei personalizata dupa nevoile clientilor;
- Urmareste stadiul cererilor inregistrate si contacteaza clientul, atunci cand este cazul, pentru a-i oferi informatiile necesare.

CERINTE

- Abilitati excelente de comunicare, negociere si o atitudine orientate spre client;
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, curajos, insistent, putere de convingere;
- Punctualitate si abilitatea de a face mai multe activitati in acelasi timp;
- Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectictivelor propuse

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant in functie de fiecare proiect in parte
- Training de specialitate
- Program flexibil
- Se lucreaza de acasa
-In limba romana

Suntem o companie ce se ocupa cu promovarea produselor casnice, fittness, de bucatarie online pe baza de catalog si prin call center