Recrutam ospatari pentru evenimente

Sc.Waiter Recruitment.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile job-ului constau in:
* pregatirea unui set-up specific fiecarui eveniment
* servirea ireprosabila a invitatilor, pe parcursul evenimentului.
* curatenie dupa terminarea acestuia (in functie de eveniment)

CERINTE

Candidatul ideal pentru o colaborare trainica si dublu avantajoasa trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

* Sa aiba experienta in domeniu.
*Seriozitatea este punctul forte al acestei colaborari
*Sa prezinte o igiena personala exemplara:barbierit, tuns scurt(pentru barbati), manechiura ingrijita, etc.
* Sa prezinte disponibilitate.
* Cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational prezinta un avantaj
* Sa posede echipamentul de lucru: pantofi negri, pantaloni de culoare neagra, camasa alba, vesta neagra, drec, pix, bricheta.

Suntem o agentie cu experienta in domeniul recrutarii si plasarii de personal in cadrul evenimentelor:nunti, botezuri, petreceri corporate, petreceri pentru copii s.a
Divizia de ospatari a companiei "Waiter Recruitment Center" a fost prima infiintata,bucurandu-se de un real succes.
Alaturandu-va inca de la inceput companiei noastre aveti sanse reale de promovare si chiar de gasire a unor locuri stabile de munca in diferitele locatii cu care colaboram.