RECRUTAM OPERATORI CALL CENTER CU LIMBA FRANCEZA

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Telus Brasov este in cautare de operatori cu limba franceza pentru un call center in Bucuresti, Ploiesti si Galațti.
Unul dintre clientii nostri din Romania cauta colegi comunicativi, carora le place sa lucreze in echipa pentru un important grup de electronice internaționale si de telefonie publica.

BENEFICII
Pentru a va ajuta in cariera, clientul nostru va ofera instruire avansata (platit) care va pregateste pentru misiunile pe care le veti avea în compania acestora.
Locatie extrem de accesibil (situat in centrul orasului), noi iti oferim ore de lucru flexibile si adaptate nevoilor dumneavoastra.
Pachet salarial atractiv (salariu, bonusuri lunare si individuale de performanta, subventii, etc.)
• Raspunsul la solicitarile clientilor prin analiza lor de afaceri si problemele tehnice si sa puna in aplicare o solutie rapida si de durata a problemelor intalnite mentinand in acelasi timp un nivel foarte bun de satisfactie a clientilor.
• Sprijinirea clientilor in digitalizarea serviciilor lor (zona de Client on-line, de sprijin on-line) prin intermediul canalelor de e-mail, chat si social media.
• Informati clientii despre serviciile si produsele de afaceri si sa le sprijine in utilizarea lor.

CERINTE

Cunostinte de limba franceza nivel mediu-avansat

SELECTIA SI DETASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE

Site web: www.tellusjobs.eu