Recruiter

NoRo Consulting Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Structurarea si derularea unui proces de selectie si recrutare
-Foloseste modalitati moderne in selectia candidatilor
- Construieste descrierea jobului cu competentele specifice postului
- Analizarea CV-urilor in functie de profilul cautat
- Crearea unei baze de date si gestionarea acesteia
- Sustinerea diverselor interviuri cu candidati

CERINTE

Cerinte:

- Experienta minim un an in recrutare
- Student (a) sau absolvent (a)
- Interes pentru dezvoltarea unei cariere in resurse umane
- Excelente abilitati de comunicare si relationare (fluenta in vorbire, expresivitate, zambet, naturalete, abilitatea de a lucra individual si de a se adapta unei echipe)
- Experienta in vanzari constituie un avantaj
- Persoana dinamica in relatia cu clientii, flexibila, orientata spre rezultate, ambitioasa, perseverenta
- Limba engleza - avansat
- Bune abilitati de operare PC
Beneficii Oferite
Perioada este determinata 5 luni cu posibilitate de prelungire. In functie de proiectele de viitor pe care le vom avea, precum si de rezultatele dvs, va vom invita sa faceti parte din echipa noastra de recrutare.
Descrierea firmei
Companie de recrutare si selectie personal.