Receptionist pentru sala de fitness

SC Born2Succeed Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana intre 23 si 35 ani, energica, entuziasta si foarte bine organizata, care sa ofere un customer service excelent pentru membrii Bodyshape Transformation Centre.

In calitate de Front Desk Assistant esti persoana responsabila de imaginea companiei si vei fi figura prietenoasa pe care membrii nostri vor fi nerabdatori sa o revada.

Sarcini & Responsabilitati Esentiale

Responsabila de toate activitatile care tin de receptie si protocol
Desfasoara activitati de vanzari - incasari, facturi, evidenta documente
Asista managerul de centru in vanzarea de abonamente, suplimente si alte produse
Desfasoara activitati de secretariat pentru managementul firmei
Asigura suport clientilor, oferindu-le informatii
Receptioneaza si transmite mesaje telefonice, e-mailuri etc
Efectueaza postari periodice in cadrul retelelor de socializare

Program: in ture

Luni – Vineri 7:00 – 15:00 sau 13:00 – 21:00

Sambata: o data la 2 saptamani 9:00 – 15:00

CERINTE

Cerinte generale

Cunostinte de operare PC excelente - Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
Abilitati de comunicare scrisa si orala – asigurarea interfetei cu actualii si potentialii clienti, transmiterea intr-o maniera profesionista a mesajelor si instructiunilor zilnice
Abilitati excelente de customer service si relationare cu clientii printr-o atitudine pozitiva, prietenoasa si proactiva
Spirit organizatoric si initiativa in rezolvarea situatiilor de zi cu zi
Atentie la detalii
Este un exemplu de punctualitate si pastreaza un spatiu de lucru curat si o atmosfera prietenoasa
Cunostinte de limba engleza (constituie un avantaj)
Experienta pe o pozitie similara (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit: 1800 RON net (contract pe perioada nedeterminata), cu posibilitatea de marire dupa 3 luni.

BONUS: Abonament gratuit pentru toate serviciile Bodyshape Transformation Centre (in valoare de 165 euro/lunar).

Bodyshape Transformation Centre deruleaza un program de transformare corporala unic in Romania care imbina antrenamentele pline de energie, cu nutritia si coaching-ul pentru dezvoltare personala, intr-o atmosfera distractiva si motivanta. Detalii la www.bodyshapetransformation.com