Receptionist (f)

VV WELLNESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un job part- time de 6 ore pe zi, 3 zile pe săptămână. Zilele se schimbă de la o săptămână la alta;
Va trebui să te ocupi de activitățile specifice deprtamentului de recepție unei sali de fitness - check-in-ul clienților, încasări etc.

Experiența anterioară în activitatea de recepție constituie avantaj.

CERINTE

Te asteptam in echipa noastra dacă ești:
-» ești studentă
-» ești o persoană prietenoasă care intră cu ușurință în vorbă cu persoane pe care nu le cunoaște
-» zâmbești des și mult, pentru că așa îți place și nu pentru că trebuie :)
-» ești spontan și la problemele neprevăzute găsești de obicei soluții creative
-» ești atentă la detalii și ești organizată
-» ești a "fast learner"

BENEFICII OFERITE

Vei face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta, care iti va oferi suportul pentru a rezolva cu usurinta toate task-urile. Programul este flexibil.

Program de remodelare corporala - fitness, nutritie si coaching.