Job expirat

RESPONSABILITATI
• Asigura activitati de frontdesk la receptia clubului
• Realizeaza tururi de prezentare a clubului pentru membrii / potentialii clienti ai clubului
• Ajută la asigurarea securității și controlează accesul in sălile clubului
• Ajută clienții la achiziționarea de servicii sau produse (activitati de vanzare bunuri si servicii)
• Promovează toate produsele și serviciile clubului pentru a crește vânzările
• Ajută la depozitarea de alimente, băuturi și materiale de marketing la recepție
• Oferă clienților informații referitoare la club, evenimente organizate de club și oferte speciale
CERINTE
• Persoană dinamică, de încredere şi care lucrează în echipă
• Absolvent/a studii medii (liceu) cu diplomă de bacalaureat (eventual studii superioare)
• Capacitate de organizare şi planificare
• Cunoştinţe bune de operare în MS Office (Word si Excel)
• Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare
• Persoană comunicativă, cu o atitudine pozitivă, interesată/pasionată de sport
• Experienta in operarea cu mijloace de plata precum: POS, casa de marcat etc.
• Experienţa anterioară într-o poziţie similară constituie un avantaj.
• Cunoaşterea limbii engleze este obligatorie
BENEFICII OFERITE
• tichete de masa
• acces gratuit in cluburile World Class
• reduceri la partenerii World Class
• training-uri de specialitate (vanzari, client service)
Cu peste 30 de cluburi operate in toata tara, World Class Romania este recunoscuta
ca lider in industria wellness pentru calitatea serviciilor si atentia acordata fiecarui client.
Vrei să faci parte din echipa World Class? Eşti o persoană responsabilă, sociabilă şi entuziastă?
Excelent! În cazul ăsta te rugăm să trimiti un CV cu poza la office@worldclass.ro.
Pentru mai multe detalii legate de locatiile cluburilor, accesoeaza www.worldclass.ro.

Ne vedem la World Class!