Receptionera (Secretara) - Sediul Central Bucuresti- program part time

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea si distribuirea apelurilor telefonice;
- intampinarea vizitatorilor Billa;
- preluarea si distribuirea corespondentei, facturilor, faxurilor, coletelor etc;
- comanda si distribuirea rechizitelor

CERINTE

- buna cunoastre a pachetului MS Office;
- buna cunoastere a limbii engleze (vorbit, scris, citit);
- experienta pe un post similar;
- integritate, seriozitate, responsabilitate;

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea de a va dezvolta profesional intr-o companie multinationala, intr-un colectiv tanar si dinamic.
-bonuri de masa

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.