Receptionera - lucrator comercial cabinet veterinar si petshop

Perfect Pet Salon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzator si receptioner intr-un centru veterinar - cu petshop, frizerie canina si cabinet veterinar.
Atributiile sunt de: raspuns la telefon si efectuat diverse programari, vandut produse, incasat servicii, curatenie.

CERINTE

Experienta in interactiunea cu animalele de companie e obligatorie (sa fi avut acasa caine/pisica macar)
Experienta la un loc de munca anterior, in lucrul cu banii si/sau oamenii.
Disponibilitate pentru lucratul si in weekend (1 da/ 1 nu sau 2 da/ 1 nu), cu mentiunea ca vor exista zile libere in timpul saptamanii cand se lucreaza in weekend. Programul este impartit in ture de 8-10ore/zi, cu un total lucrat de maxim 42-44 ore / saptamana. (pot fi 5 ture/zile de 8 ore sau 4 ture/zile de 10 ore). Majoritatea turelor sunt intre orele 12 si 20 sau 12:30 - 21.

BENEFICII OFERITE

Salariu in mana de 1600-1700 lei la un program de 42-44 ore/sapt (inclusiv bonuri). Contract de munca pe toata suma, plata orelor suplimentare, etc.
Training 2-3 saptamani (platit normal), tintut de colegii cu experienta. Vi se vor da info despre produse, servicii, cum se raspunde la telefon, samd.

Perfect Pet este cea mai populara frizerie si unul din cabinetele cu cele mai bune dotari si cei mai multi pacienti. Operam 4 centre veterinare in Bucuresti.

Info pe http://www.perfectpet.ro sau https://www.facebook.com/PerfectPet