Receptionera (Help Desk Assistant)

FLANCO RETAIL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampinarea partenerilor externi cu amabilitate si caldura;
Preluarea corespondentei si intocmirea borderourilor de distribuire a corespondentei catre terti;
Inregistrarea clientilor si administrarea corecta a bazei de date;
Consilierea partenerilor externi si introducerea lor in salile de interviuri, sedinte (protocol);
Rezervari, confirmari, facturari;
Asigurarea calitatii serviciilor oferite in vederea satisfacerii preferintelor clientilor.

CERINTE

Student sau absolvent de studii superioare
Limba engleza nivel avansat
Cunostinte de operare pe calculator (Word, Excel)
Curs de calificare /receptioner, constituie un avantaj
Zambet, energie pozitiva si entuziasm

BENEFICII OFERITE

Salariu fix in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei
Planuri de dezvoltare profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei
Reprezinta un punct de plecare valoros in cadrul companiei

Vrei să faci lucruri peste așteptări și să înveți ceva nou in fiecare zi? Ești comunicativ, optimist, dornic să te dezvolți profesional? Alătură-te celei mai dinamice echipe de profesioniști din retailul electro-IT din România! Flanco este cel mai eficient retailer autohton de produse IT&C, electronice și electrocasnice, activând de peste două decenii. Compania se numără printre inițiatorii evenimentului Black Friday în România și își propune să devină retailer-ul preferat de electro-IT al românilor. Flanco deține o rețea națională de 110 magazine situate în cele mai importante zone comerciale din 71 de orașe și o echipă de peste 1300 de profesioniști. Compania se află în continuă creștere și dezvoltare, datorită investițiilor în magazine noi sau în reamenajări de magazine, în extinderea și dezvoltarea echipei, în optimizarea mixului de produse și diversificarea ofertei de servicii. Clienților noștri le oferim o experiență bazată pe un pachet complex de soluţii electro-IT, care adaugă valoare procesului de cumpărare, politica noastră de dezvoltare fiind în concordanţă cu cele mai noi tendințe la nivel internaţional din domeniul retailului.