RECEPTIONERA Clinica Medicala

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza programarea pacientilor in incinta Clinicii, prin e-mail sau telefon;
- Se asigura ca pacientii primesc raspunsuri la solicitarile emise, in timp util conform procedurilor de lucru;
- Se ocupa de taxarea serviciilor medicale prestate in clinica si de emiterea facturilor fiscale aferente;
- Se asigura ca toata documentatia ce insoteste fisa medicala a pacientul este completata conform standardelor de lucru din clinica;

CERINTE

• Absolvent/a de studii superioare, finalizate cu examen de licenta;
• Experienta pe post similar minim 1, 2 ani;
• Persoana politicoasa, serioasa, punctuala, discreta;
• Capacitate de planificare si organizare;
• Orientarea catre satisfacerea nevoilor pacientilor si catre rezultate;
• Cunostinte limba engleza - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariu lunar net: 1500 Lei
Contract de munca perioada nederminata

Activitatea se va desfasura intr-un mediu exceptional.

Profiles Recruitment reprezinta o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

CE NE RECOMANDA?

11 Ani in care activitatea desfasurata a fost ghidata de seriozitatea si profesionalismul cu care a fost tratata si solutionata fiecare cerere de angajare personal.

PROFESIONALISM – reprezentat de calitatea serviciilor oferite, de pregatirea personalului nostru, de candidatii prezentati pe lista scurta

EFICIENTA – reprezentata de promtitudinea cu care solutionam cererile primite

SIGURANTA – reprezentata de seriozitatea cu care sunt efectuate verificarile si testarile pentru fiecare candidat prezentat