Receptionera / Reprezentant Vanzari

S.C. Porta Brand B&M S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Porta Doors angajeaza receptionera pentru Showroom, societate cu sediul in Titulescu si Nerva Traian, transport asigurat, salariu 1.500 lei + comision, telefon, laptop, bon masa. Program 8.30-17.30, CV cu foto, la adresa de mail: comenzi at usi-porta.ro

CERINTE

Persoana calificata pentru aceasta functie.

Firma Porta Brand B&M s-a infiintat in anul 2005, cu scopul de a le aduce romanilor cele mai noi si calitative usi Porta Doors. Avand in stoc o gama variata, cca 40.000 de usi si tocuri, noi va punem la dispozitie dintre cele mai variate si moderne usi, cu diferite caracteristici, toate cu scopul de a servi cerintelor dumneavoastra. Gama variata si moderna pe care o oferim clientilor nostri cuprinde atat usi de interior cat si usi exterior, usi de intrare in apartament sau industriale, usi pentru birou, hotel, institutii publice si oricare alt tip de cladire.