Receptionera

FUP DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intampinarea oaspetilor la receptie;
- Primirea si redirectionarea corespondentei;
- Ofera consultanta clientilor atat telefonic, cat si prin e-mail - informatii despre produse, modalitati de plata, timp de livrare;
- Indeplinirea de alte sarcini administrative;
- Suport pentru diferite departamente, la nevoie.

CERINTE

- Studii superioare in curs sau finalizate;
- Cunostinte MS Office;
- Atentie distributiva;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Abilitati de comunicare si relationare client;

BENEFICII OFERITE

FashionUp este unul dintre cele mai mari mall-uri online din Romania.
A fost lansat in 2009, si ulterior a intrat si pe piata din Bulgaria si Ungaria.
Portofoliul FashionUp.ro cuprinde imbracaminte, incaltaminte, accesorii si produse de infrumusetare atat pentru femei, cat si pentru barbati.

FashionUp.ro este unul dintre cele mai mari mall-uri online din Romania. A fost lansat in 2009, si ulterior a intrat si pe piata din Bulgaria si Ungaria. Portofoliul FashionUp.ro cuprinde imbracaminte, incaltaminte, accesorii si produse de infrumusetare atat pentru femei, cat si pentru barbati.