Receptionera

New City Wellness Center

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Emiterea de carduri, evidenta membrilor;

- Primirea clientilor, identificarea acestora si oferirea de chei pentru vestiar;

- Folosirea casei de marcat si a POS-ului pentru vanzarea de produse si incasarea sumelor aferente serviciilor vandute de restul echipei;

- Atributii administrative care tin de relatia directa cu clientii firmei;

- Sa contacteze clientii pentru a-i programa sau a reprograma o intalnire;

- Sa completeze documente necesare inscrierii fiecarui client;

- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere, planificare si organizare;

- Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente si responsabile;

- Rezolvarea cu calm a eventualelor situatii neprevazute.

Salariu: 1200 ron

CERINTE

Dorim o persoana zambitoare, plina de entuziasm si energie de a primi membrii, de a prezenta si oferi servicii membrilor la un nivel de exceptie. Persoana pe care o cautam trebuie sa fie proactiva, cu spirit de echipa, organizata, responsabila si de incredere, cu prezenta placuta, motivata si rabdatoare; placere de a comunica cu oamenii si de a gasi solutii la orice situatie apare.

BENEFICII OFERITE

Transportul asigurat de la si catre centru, de la cea mai apropiata statie de metrou.

DESCRIEREA FIRMEI

www.wellnesscity.ro