Receptionera

Decebal boutique Hotel***

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana serioasa, punctuala, ambitioasa care sa-si doreasca sa progreseze in acest domeniu.
Cunostinte profesionale aferente activitatilor din receptie
Experienta anterioara in domeniu minim 1 an.
Tehnici de vanzare, comunicare, negociere
Cunostinte calculator (Office, Excel )
Flexiblitate
Orientare catre client
Atitudine pozititva
Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca
Atentie distributiva
Bune abilitati de organizare, coordonare.
Buna cunoastere a limbii engleze .

CERINTE

Cautam o persoana proactiva care sa caute solutii pentru situatiile ivite.
Care sa aiba capacitatea de a comunica efficient cu clientii atat in limba romana cat si in limba engleza
O persoana punctuala,serioasa, cu atentie distributiva, corecta si responsabila.
Sa aiba capacitatea de a lucra in echipa
Diploma de calificare in domeniu constituie un avantaj.
Limba engleza la nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu motivant si bonificatii in functie de realizari.
- formare profesionala;
- evolutie profesionala in cadrul companiei;
- mediu de lucru placut si conditii bune de munca.

Hotel de 3 stele, de tip boutique situat in centrul Bucurestiului.
Datorita locatiei sale, cat si datorita facilitatilor speciale de afaceri (Centrul de Conferinte, Acces Internet de mare viteza in fiecare camera, sala de conferinta )Decebal Boutique Hotel*** este alegerea ideala pentru calatorii de afaceri, organizarea de conferinte dar si pentru cei ce doresc vizitarea orasului.
Activitatea noastra se desfasoara la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste produsul si serviciul cazarii, respectarea procedurilor de lucru, abordarea profesionala a asteptarilor clientilor, promotor al imaginii pozitive catre toti clientii.