Receptionera

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania Imsat SEE doreste sa isi mareasca echipa si cauta un nou coleg care sa ocupe postul de Receptioner/a.
Candidatul ideal trebuie sa:
- Gestioneze toate tipurile de corespondenta.
- Asigure preluarea si redirectionarea apelurilor telefonice si mesajelor ( email, fax, telefon ).
- Centralizeze, clasifice si indosarieze documentele.
- Asigure inregistrarea, distribuirea si organizarea corespondentei si a documentelor.
- Opereze cu echipamente specifice : fax, telefon, etc.

CERINTE

Minim 6 luni experienta pe un post similar.
Cunostinte de limba engleza nivel mediu.
Cunostinte MS Office foarte bune ( Word, Excel ).
Persoana organizata, comunicativa, flexibila.
Numai persoanele selectate vor fi contactate!

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale