Receptioner Service auto- camioane

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intampinarea clientilor si ofertarea acestora;
Realizarea comenzilor pentru piese;
Realizarea necesarului de piese;
Predarea masinilor.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie importanta ce ofera service pentru camioane si remorci cautam Electrician Auto.

Cerinte:

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare(an terminal)- Facultatea Transporturi specializarea Autovehicule Ruriere;
Permis de conducere B,C,E;
Cunostinte operare PC , word, excel si power point;
Cunostinte tehnice, cel putin la nivel de teorie;
Persoana sociabila, dinamica si energica;
Disponibil pentru deplasari;
Disponibilitatea de a lucra in doua schimburi.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si bonusuri;
Posibilitatea de dezvoltare in cadrul companiei;
Contract de munca pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.