Receptioner/Receptionera

S.C Z EXECUTIVE HOTEL S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Hotel foarte bine amplasat in centrul Bucuresti cu un rulaj mare de clienti. O locatia deosebita unde se premieza angajati ca demonstreza elasticitate adeguata la solicitari multiple.
Clientul este mereu in primul loc, si angajati trebuie mereu sa rezolve probleme si cereri sa fie mereu tot la cel mai inalt nivel posibil.
Hotelul este in continua dezvoltare, nu aceptam angajati ca se plafoneza, doar cine are chef de munca si de crestere este persona ideala pentru noi.

CERINTE

- Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana onesta, responsabila
- Studii medii si/sau superioare; avantaj calificare de receptioner ;
- Cunoasterea temeinica a limbii engleza( sau alta limba straina);
- Deprinderi:indemanare, precizie, rigurozitate, detinerea abilitatilor fizice necesare indeplinirii atributiilor de serviciu ;
- corectitudine, disciplina;
- disponibilitate pentru lucrul in ture ;
- persoana deschisa, capabila de munca în conditii de stress;
- cunoasterea pietei de produse hoteliere si a particularitatilor ei, sau disponibilitate sa invate;
- atitudine diplomata, orientata catre client, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
- Cunostiinte operare sistem de rezervari FIDELIO sau disponibilitate sa invate, si bune cunostinte de operare PC (Windows, Word, Excel, Outlook );
- aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- abilitati foarte bune de comunicare ;

BENEFICII OFERITE

Dupa interviu