Receptioner Hostel

Boier Hostel Bucharest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptie: Check-in si check-out, raspunderea la telefoane si e-mailuri legat de cereri de cazare si informatii, incasari de numerar / card, distribuirea camerelor, oferirea de informatii si sfaturi pertinente turistilor. Servire la bar: servirea unui meniu minimalist de bauturi si cafea, incasari cash si numerar.

CERINTE

Suntem in cautarea unui nou coleg la X Hostel Bucharest care sa fie deschis, prietenos, carismatic, descurcaret, care sa iubeasca lucrul cu oamenii si sa invete mereu lucruri noi.
Nivelul conversational de limba engleza este OBLIGATORIU.

BENEFICII OFERITE

Program: 08:00 - 17:00 pentru 2 zile, 17:00 - 02:00 urmatoarele doua, si apoi doua libere.

Salariu: 1400 RON + Posibilitatea de venit suplimentar din comisioane

Descrierea jobului

Cel mai important este pastrarea unei atitudini mereu pozitive, vesele, fata de clienti, si placerea de a lucra cu oameni.
Oferim training si suport pana cand viitorul coleg e pregatit sa se descurce singur.