Receptioner auto

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, un important service multimarca din Bucuresti, suntem in cautarea celui mai profesionist Receptioner auto.
Daca ai experienta in domeniu de minim 3 ani, esti un bun vanzator si stii sa identifici piesele auto, atunci asteptam sa ne contactezi.

Responsabilitatile tale principale sunt urmatoarele:

- mentinerea constanta a relatiei cu clientii societatii, consilierea acestora cu privire la stadiul lucrarii, finalizarea reparatiei;
- informarea clientilor in legatura cu produsele si serviciile oferite de societate;
- programarea clientilor conform graficului de activitate;
intocmirea facturilor fiscale;
- realizarea receptiei fizice a autoturismelor in service;
- monitorizarea permananeta a gradului de satisfactie a fiecarui client.

CERINTE

Ce asteptari mai avem de la tine:

- studii superioare finalizate (specializarea transporturilor constituie avantaj);
- cunostinte operare PC;
- abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- cunostinte tehnice de baza in domeniul auto;
- pasiune pentru munca;
- spirit organizatoric si dorinta de invatare;
- seriozitate si capacitate de integrare intr-un colectiv;
- cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salarizare negociabila in functie de experienta si abilitati + tichete de masa;
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- mediu de lucru profesionist.

Suntem compania de recrutare cu cea mai buna prezenta la nivel national. Birourile noastre sunt in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale. Depui CV-ul pe www.capitaljobs.ro si intri in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Romania si strainatate. Te asteptam pe www.capitaljobs.ro cu cele mai bune job-uri.