Receptioner

Uti Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigură activitatea de informaţii generale pentru public și vizitatori;
- Asigură activitatea de telefonie centrală a societăţii;
- Inregistrează documentele în registrul unic de intrări / ieșiri al societăţii;
- Răspunde de buna desfășurare a activităţilor de primire a vizitatorilor;
clientilor, și îi indrumă spre departamenetele competente sau sălile de intalniri;
- Răspunde de buna circulaţie a corespondenţei;
- Tine o evidenţă strictă a tuturor numerelor de telefon precum și a adreselor care îi sunt aduse la cunoștinţă pe diferite căi;
- Asigură informarea asupra oricărui număr de telefon cerut de angajaţii societăţii;
- Inregistrează cererile și rezervă sălile de ședinţe, oferind în permanenţă informaţii despre programările deja existente.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Experienţă profesională de minim 1 an într-o poziţie similară;
- Limba engleză nivel mediu;
- Cunoștiinţe de Microsoft Office.

BENEFICII OFERITE

- Tichete de masă;
- Abonament de servicii medicale;
- Asigurare de viaţă și de sănătate.
Program de lucru: L - V : 8:30 - 17:30
Locație: zona Arena Națională

UTI is a holding of powerful and flexible companies, capable of offering a wide and complex range of customized products and services.
UTI has a 21-year long experience on the national and international markets, its competencies in various fields are covered by its 4 business lines: Homeland and Defense Security, Information Technology and Communications, Traffic Management,
Construction and Facility Management and provides turnkey solutions for transportation, energy, oil & gas industry, government, local authorities, financial institutions, corporations and commercial sites. For the next five-year long period UTI has established bold strategic goals, such as listing to an European stock exchange and getting international brand recognition.