Reception and Front Desk-Assistant

Clinica Dr. Barbu

Job expirat

RESPONSABILITATI

• ofera suport personalului din top management;
• preia si directioneaza apelurile telefonice;
• preia, inregistreaza, redirectioneaza si arhiveaza corespondenta si faxurile primite;
• expediaza documentele prin servicii de curierat, posta, fax, e-mail, etc., conform procedurilor interne;
• asigura fluxul informational in cadrul companiei;
• asigura necesarul de consumabile (birotica, papetarie, etc.);
• intampina persoanele straine care intra in companie, asigurand protocolul;
• tehnoredacteaza si traduce diferite materiale;
• alte activitati specifice de secretariat.

CERINTE

Dacă ești perseverentă și ambițioasă îți oferim oportunitatea de a ni te alătura pe poziția de Front Desk Officer!
Îți oferim un mediu de lucru prietenos unde ai asigurată pregătirea profesională continuă, pentru ca tu să evoluezi rapid.

• studii superioare finalizate;
• experienta anterioara relevanta pe o pozitie similara;
• cunoasterea limbii engleze - nivel avansat;
• atitudine pozitiva, cu spirit de initiativa si cu simt al responsabilitatii crescut;
• prezenta placuta;
• perseverenta, ordonata, organizata, corecta, tenace;
• excelente abilitati de comunicare (scrisa, verbala, nonverbala), dictie buna;
• loialitate si confidentialitate;
• atentie la detalii, acuratete si capacitate sporita de organizare a activitatii si de multi-tasking;
• cunoscatoare în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);

Clinica dr. Barbu este specializată în chirurgia implantară, protetica pe dinţi şi implanturi, estetica dentară