Recepţioner

Goring Hotel

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Goring Hotel este în prezent în căutarea de a recruta personalul calificat să se alăture unei echipe câștigătoare bine stabilit și atribuire la Hotel Goring

Funcția: Recepționer

Primirea și înregistrarea oaspeții pe măsură ce sosesc.
avans de rezervare și rezervări de control.
Vei primi mail-uri și le direct la oaspeți în hotel.
Vei primi plata pentru cazare.
Alocarea de camere.
Compilație facturilor clienților.
Stocare a înregistrărilor.
Manipularea cererilor de client de taxi.
păstrarea în siguranță a obiectelor de valoare ale clienților.
Mâner cereri de la clienți, cum ar fi furnizarea de așternuturi suplimentare sau care oferă un anumit fel de mâncare.

Dacă aveți o pasiune pentru provocare și de realizare, precum și dorința de a face cariera cu o companie care îmbrățișează excelență, Goring Hotel este renumit pentru serviciile sale, stilul și eleganța. Oferim oaspeților noștri o experiență cu adevărat memorabilă prin îngrijire personală și atenție la detalii. Atragerea de o forță de muncă dedicată și diversă este una dintre cheile succesului nostru. Suntem mandri de a oferi un plan de compensare și de beneficii competitiv, care include:

Beneficii
Mesele de serviciu.
tichete de creșă.
Formarea la locul de muncă.
Ratele de gimnastică la preț redus.
Uniformă și îngrijire uniformă.
Excelent program de recunoaștere a angajaților.
tarifele camerelor preferentiale pentru tine si familia.
Oportunități de promovare și de transfer în cadrul companiei.

Dacă v-ar dori să se alăture echipei Goring, ne-ar plăcea să aud de la tine! Trimite CV-ul tau.

CERINTE

- Abilități de rezolvare a problemelor
- abilități de comunicare mare
- Precizie
- Sensibilitate culturală și comercială
- Capacitatea de a lua decizii de acțiune orientate
- Nivelul de lucru al aplicațiilor Microsoft Office

Din moment ce a fondat International Hotel Goring a a fost un lider in industria ospitalitatii. Astăzi, Goring a International Hotel rămâne un far de inovație, calitate și succes. Această conducere continuă este rezultatul membrilor echipei noastre ramanand fidel viziunii noastre, misiune, și, statutul de veteran sau orice altă bază protejată în conformitate cu legile federale, statale sau locale.