Raw-vegan Sales Person

RAWDIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurant cu profil raw-vegan din Bucuresti, isi cauta un om de vanzari talentat si pasionat. Talentat in vanzari si interactiunea cu oamenii, si pasionat de viata sanatoasa, nutritie si alimentatie raw-vegana.
Ne dorim ca produsele si serviciile noastre sa ajunga la un numar cat mai mare de clienti. Si urmarim sa gasim modalitati noi de informa oamenii despre acest stil de viata si despre beneficiile pe care le reprezinta pentru sanatate inserarea in alimentatia zilnica a unei mese raw-vegane.

CERINTE

Ce cautam?
- o persoana cu experienta in vanzari (minim 3 ani), care are un network deja format in zona de companii
- cunostinte de PR, Marketing si organizare de evenimente
- creativitate investita in modalitati noi de vanzare si de a ajunge informatia la client
- pentru ca ne dorim ca reprezentantul nostru sa inspire credibilitate si pasiune, ne dorim pe cineva care a ales deja acest stil de viata (vegetarian, vegan sau raw-vegan) si care a acumulat cunostinte semnificative in domeniu
- persoana deschisa, luminoasa, zambitoare, cu un nivel ridicat de responsabilitate si corectitudine

Te invitam sa te alaturi unei echipe dinamice si placute, sa creem lucrui noi si inovative si sa ne punem amprenta intr-un mod pozitiv in societate.

CV, poza si cateva cuvinte despre ceea ce te rocomanda pentru acest post, pe corinaelenaradu@gmail.com