Projects Area Sales Manager

SC LUXURY INTERIORS DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele si serviciile companiei;
- Asigura managementul relatiei cu arhitectii, proiectantii si constructorii;
- Aplica politica generala si specifica de vanzari a companiei;
- Actualizeaza permanent informatiile despre piata;
- Propune solutii pentru optimizarea activitatii;
- Asigura suport intregii echipe de vanzari si marketing;
- Este responsabil pentru managementul zilnic al proiectelor in desfasurare – organizational si conceptual;
- Urmareste target-ul impus si ducerea la indeplinirea acestuia
- Asigura executarea la timp a activitatilor;
- Participa la sedinte si la toate fazele proiectelor, asigurand pregatirea adecvata a acestora;
- Dezvolta o relatie stransa cu clientii companiei;
- Dispune de foarte bune abilitati de negociere si comunicare, cat si de o foarte buna capacitate de a relationa cu persoane din medii sociale diferite;
-Dezvolta si gestioneaza propria retea de clienti;
-Persoana cu excelente abilitati pentru dezvoltarea unei retele B2B - principala responsabilitate;

CERINTE

- Studii superioare (tehnice, preferabil constructii, arhitectura - constituie un avantaj);
- Experienta de minim 3 ani în domeniul vanzarilor;
- Experienta in prezentarea de produse,
- Cunoasterea pietei constructiilor si a firmelor de arhitectura din Bucuresti si sudul tarii;
- Disponibilitatea de a face delegatii in interes de serviciu;
- Permis conducere categoria B;
- Spirit de organizare, abilitati de comunicare şi capacitate de lucru în echipă;
- Operare PC: utilizare Microsoft Word/Excel/Outlook/Powerpoint;
- Cunostinte de limba engleză (constituie avantaj)
- Persoana organizata si eficienta;
- Rezistenta la stres si program prelungit;
- Persoana dinamica, competitiva, perseverenta;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus motivant;
- Laptop, masina de serviciu,telefon mobil;

Suntem o companie care importa produse de finisaj interior si exterior (tapet, perdele, draperii, parchet, mocheta, gresie si faianta etc.) pentru amenajarea locuintelor.
Echipa noastra este formata din tineri profesionisti care iubesc ceea ce fac si fiecare proiect pentru noi este unic, de aceea ne dam toata silinta pentru ca fiecare client sa fie multumit de colaborarea cu noi.

Dorim sa imbunatatim calitatea vietii clientilor nostri oferindu-le nu numai produse de cea mai buna calitate ci si idei, concepte realizate de echipa noastra de designeri.
In spatele fiecarei idei se afla o echipa condusa de profesionisti care vor raspunde prompt tuturor cerintelor clientilor.

Suntem responsabili fata de client pe toata durata proiectului de la concept pana la finalizare.
Reusim sa ajungem la rezultate excelente lucrand in stransa colaborare cu clientul, realizand impreuna cu acesta nu doar o amenajare deosebita ci si un parteneriat.