Project Manager Sisteme de Securitate

Protekt Trust SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile job-ului:
- elaborarea si implementarea proiectelor aferente sistemelor de securitate, coordonarea echipei de proiect
- coodonarea echipei de tehnicieni din departamentul Project Integration, in vederea bunei desfasurari a implementarii proiectelor precum si a proceselor de mentenanta si interventii / proiecte de securitate deja implementat;
- gestionarea eficienta a relatiilor cu beneficiarii, subcontractorii, furnizorii si intern in cadrul companiei;
- pregatirea si livrarea ofertelor tehnice si comerciale catre clientii/ posibilii clienti ai firmei; - corespondenta pe email si la telefon cu acestia;
- solutionarea oricaror probleme aparute;
- configurarea echipamentelor de securitate in conformitate cu cerintele clientilor;
- raportare ierarhica periodica catre Directorul de vanzari si DG.

CERINTE

Candidatul ideal
- absolvent studii tehnice de specialitate- inginerie;
- experienta profesionala anterioara de 3 -5 ani;
- cunoasterea echipamentelor din domeniul sistemelor de securitate;
- conditie obligatorie;
- cunostinte PC: Microsoft Office, soft devize;
- carnet conducere categoria B;
- capacitate de invatare rapida a produselor si serviciilor oferite de firma;
- abilitati excelente de comunicare si relationare, atat cu clientii firmei, cat si cu colegii;
- abilitatea de a se incadra in termene limita, de a gasi solutii si de a rezolva problemele in cel mai scurt timp posibil;
- persoana organizata, ambitioasa, cu simt practic, orientata spre obtinerea de rezultate; - capacitate de a urmari, prioritiza si rezolva eficient mai multe situatii.

BENEFICII OFERITE

- on- the- job training si feedback permanent din partea superiorului direct;
- mediu de lucru dinamic, in cadrul unei colectiv tanar si motivat;
- conditii de munca avantajoase;
- salariu atractiv, in functie de experienta profesionala;
- oportunitati de avansare.

Suntem Protekt si inca de la inceputul activitatii noastre in domeniul SISTEME DE SECURITATE am reusit sa oferim clientilor nostri produse şi servicii profesionale care au condus la rezultate excelente in orice proiect in care am fost implicati.