Project Manager – Medicine & Wellness

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Coordonarea eficienta a activitatilor proiectului in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
- Organizeaza activitati in cadrul proiectului;
- Elaboreaza metode si proceduri de lucru specifice, asigurand resursele necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului;
- Asigura comunicarea cu partenerii din cadrul proiectului si respectarea obligatiilor;
- Abordarea unor strategii de functionare a echipei astfel incat rezultatele sa fie cele stabilite;
- Pastrarea unui contact permanent cu noutatile in domeniu de activitate;

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Cu/fara experienta (experienta confera avantajul beneficiilor salariale);
- Cunostinte de operare PC;
- Foarte bune capacitati de organizare, planificare si dezvoltare a proiectelor implementate de companie;
- Abilitati foarte bune de negociere si comunicare;
- Capacitatea de a lucra in echipa si independent fara supervizare sau indrumare dupa perioada de training si asimilare de informatii;

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca;
- Pachet salarial atractiv + bonusuri in functie de performante;
- Program full-time;
- Concursuri si team buildinguri in tara si strainatate;
- Mediu de lucru profesionist;