Proiectant instalatii HVAC

ADDICT INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabileste solutii pentru instalatii pentru cladiri de birouri, hale industriale, cladiri rezidentiale si centre comerciale
Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare
Respecta termenele impuse de predare a proiectelor la care lucreaza
Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor (daca este necesar)
Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
Capacitatea de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate

CERINTE

1. Proiectant instalatii HVAC
- experienta in proiectare instalatii HVAC - 3 - 5 ani
- cunostinte de AUTOCAD si MAGICAD
- salariul incepand de la 650 euro

2. Proiectant instalatii HVAC
- experienta in proiectare instalatii HVAC - 5 - 15 ani
- cunostinte foarte bune MAGICAD
- salariul incepand de la 1000 euro

3. Inginer, subinginer, desenator instalatii HVAC - pentru proiecte in afara tarii
- cunostinte operare REVIT MEP
- salariul de la 500 euro - 1500 euro
- bonusuri de performanta
- diurne de 60 dolari/zi pentru deplasari
- cazare + mic dejun + transport asigurate de catre angajator

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de proiectare Instalații pentru construcții.