Programatori FRONT si BACK

Verasys

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam mai multe persoane tinere, cu idei creative si valoroase, care sa participe la realizarea portalului parereameaconteaza si care impreuna cu noi sa dezvolte o gamă mai larga de proiecte web , atât interne cât și pentru clienți externi.

Pentru " #altaintrebare" : "verasyspunctro/oportunitati-de-cariera"

Toți solicitanții au nevoie de experienta anterioara!

CERINTE

CERINTE

Experiență în proiecte web si aplicații mobile, lucru pe proiecte complexe, cu accent mare pe UI/UX (experiențele anterioare constituie un avantaj)

Experienta de minim 5 ani in front end sau backend;
Capacitate creativă, pasiune pentru design sau codare și atenție la detalii;
Capacitate de organizare, structurare si planificare a propriei activități;
Capacitate de a lucra în echipă .

Portofoliu de proiecte obligatoriu !

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

O echipă tânără in formare , motivată de pasiune cu multe perspective, inclusiv financiare.

Programul de lucru si modalitea de angajare sau colaborare sunt fexibile . In Bucuresti biroul nostru de lucru este in str. Sojeva , nr. 73 la 10 min de sediu si la 2 minute de statia de metrou 1 Mai . Se poate lucra de acasa sau de la distanta si din alte orase dar preferabil este sa formam un nucleu in Bucuresti. Nu conteaza studiile sau stadiul lor, conteaza dorinta , pasiunea si cunostiintele.

VERASYS furnizeaza solutii pentru infrastructuri de date si comunicatii in sectorul public si privat . www.verasys.com ; www.verasys.ro/oportunitati-de-cariera