PROGRAMATOR WEB proaspat absolvent Automatica, Matematica-Informatica

NET Rom Business SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea de aplicatii web-based in PHP folosind baze de date MySQL.
- dezvoltarea de aplicatii web-based folosind HTML, CSS.

CERINTE

- selectarea solutiilor tehnice de implementare
- respectarea termenelor limita
- munca in echipa
- facultate de specialitate
- excelente cunostinte PHP/MYSQL, Javascript, HTML, CSS,
- atentie la detalii, creativ, sprit de echipa
- constituie un avantaj experienta lucrului cu Adobe Photoshop
- proaspat absolvent Automatica, Matematica-Informatica

Trimiteti cv la adresa office {@} netrombusiness.ro.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant (trepte salariale, bonusuri)
- Integrarea intr-un colectiv de profesionisti
- Telefon, Calculator, Transport asigurat
- Program de lucru de 8 ore/zi ( 5 zile pe saptamana)

NET ROM BUSINESS are 16 ani experienta in afacerile pe Internet, avand peste 1000 de site-uri lansate. Echipa noastra este apta sa dezvolte solutii web profesionale, activitati de promovare pe web, proiecte tip e-commerce pentru partenerii locali si straini.