Programator WEB Back-End

Senior Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Modificarea si adaptarea solutiilor de e-commerce, in functie de specificul si cerintele fiecarui client in parte . Unul dintre proiectele la care vei lucra este https://www.itdepot.ro/
*Optimizarea functionarii magazinelor in contexte variante (cresteri bruste de trafic, etc)
*Modificarea si/sau integrarea de solutii de livrare si a posibilitati de plata

Lucand in echipa noastra vei:
*Dobandi un nivel superior de intelegere a conceptelor fundamentale atat PHP cat si din zona eCommerce, beneficiind de know-how considerabil
*Invata sa identifici si aplici cele mai bune solutii tehnice

CERINTE

*Cunostinte programare backend folosind limbajul PHP si baze de date MySQL
*Cunostinte de HTML(5), CSS(3), JavaScript

Constituie un avantaj:
*Experienta cu un framework php (symfony, laravel, yii2 etc)
*Experienta cu un cms php (wordpress, prestashop, open cart etc)

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv;
- Un mediu de lucru relaxant, insa profesional care incurajeaza invatarea si dezvoltarea;
- Profesionalism, proiecte interesante si provocatoare;
- Servicii medicale private;
- Decont pentru activitatile sportive;
- Zi de fructe si cafea la discretie;
- Conditii excelente de munca;
- Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Senior Software este unul dintre cei mai dinamici furnizori locali de solutii software integrate pentru managementul afacerilor. Datorita celor peste 300 de implementari de succes si a cresterii continue la nivel de companie, am reusit sa ne diferentiem ca unul dintre principalii provideri de solutii software integrate din Romania.

Compania noastra a fost fondata in 2003, iar in prezent avem peste 140 de angajati, cu birouri in Bucuresti, Cluj, Constanta si Iasi.

Succesul proiectelor noastre se datoreaza profesionalismului si know-how-ului echipei, dar si parteneriatelor incheiate de-a lungul timpului cu jucatori de talie mondiala, cu care impartasim trasaturi precum dinamismul, inovatia si, cel mai important, dorinta de a transforma tehnologia in beneficii directe pentru companii.

Intra pe www.seniorsoftware.ro , https://www.itdepot.ro/ si www.seniorERP.ro pentru a afla detalii despre noi si proiectele noastre!

Adresa de contact: jobs@seniorsoftware.ro