Programator PHP

Liga Software SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In functie de nivelul de cunostinte vom dezvolta impreuna website-uri, aplicatii web si mobile, vom contribui la procese de mentenanta si vom face optimizari pentru clienti/parteneri din tara dar si din strainatate.

CERINTE

- Cunostinte foarte bune de PHP;

- Relationarea facila cu bazele de date (ex: MySQL);

- Cunostinte solide HTML si CSS;

- Cunostiinte Javascript si framework-uri (ex: jQuery);

- Capacitate de a lucra independent dar si in echipa;

- AVANTAJ: Relationare anterioara cu modul de lucru pe task-uri, deadline-uri si prezentarea unor proiecte.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica

- Pachet salarial atractiv

- Proiecte diversificate

- Noi provocari, oferind posibilitatea de dezvoltare pe plan profesional

Suntem o firma dezvoltatoare de software si web design. Incercam sa oferim clientilor nostrii cele mai bune solutii si acordam o importanta sporita serviciilor prestate catre client bazandu-ne pe calitate si incredere.